Witamy w Nowej Rudzie

Nowa Ruda TVPierwsza Telewizja Internetowa Pogoda w Nowej Rudzie Pogoda w Polsce

     

Życie zaczyna się po 40-stce PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Czajka   
Środa, 29 Wrzesień 2010 09:36

24.09.br. sala widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury pękała w szwach. Bilety wyprzedane na długo przed imprezą. Wszystko za sprawą czterech znakomitych kobiet i spektaklu w reżyserii Cezarego Domagały- zatytułowanego „ Klimakterium”. Krystyna Sienkiewicz, Barbara Wrzesińska, Małgorzata Duda, Jolanta Chełmicka, to obsada aktorek, które gościły w Nowej Rudzie.

Cena biletu gwarantowała prawie trzygodzinną zabawę. Wspaniała dekoracja, doskonale dobrane stroje, rewelacyjna muzyka, zabawne teksty, wysmakowany dowcip oraz co najważniejsze, wyśmienity kunszt aktorski.Tytułowy temat spektaklu „ Klimakterium”, zapewne wstydliwy dla wielu kobiet ; tu przedstawiony w przystępny i zabawny sposób. Metody radzenia sobie z „ naturalną przypadłością” kobiet w pewnym wieku pozwoliły uświadomić paniom, że każda z nas przez to przechodziła, przechodzi, lub będzie przechodzić. Nie są same!!!

Po wspaniałym występie aktorki zakończyły wizytę w Nowej Rudzie, tradycyjnym odciskiem dłoni, tym samym powiększając jedyną w Kotlinie Kłodzkiej Aleję Gwiazd. Zainteresowanie spektaklem było tak wielkie, że Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury zapowiedział ponowne spotkanie z tematem kobiecym.

Drugiego lutego 2011!!- ja „ zadzieram kiecę i…” to samo gorąco polecam paniom w każdym wieku!!!! Panowie również mile widziani- nareszcie zrozumieją „ O CO KAMAN?!”.

(B.P MOK)

 

Zmieniony: Środa, 29 Wrzesień 2010 10:02
 
Copyright 2005 - 2009 UM Nowa Ruda
Optymalizacja dla Firefox, rozdzielczosc 1024 x 768, kolorystyka 32 bity