RUSZA SMS-OWY INFORMATOR SAMORZĄDOWY!! PDF Drukuj Email
Czwartek, 30 Wrzesień 2010 07:43

Burmistrz Miasta Tomasz Kiliński, serdecznie zaprasza na konferencję prasową związaną z wdrażaniem w Nowej Rudzie, informatycznego systemu komunikacji zbiorowej Samorządowy Informator SMS.

Jeżeli chcecie Państwo :

- w sposób szybki i bezpośredni być informowani o tym co się dzieje w Naszej Gminie

- otrzymywać wyprzedzające informacje o bliskich zagrożeniach, które pozwolą uchronić się przed utratą zdrowia i znacznymi stratami materialnymi

- tworzyć nowoczesne społeczeństwo

Serdecznie zapraszamy dnia 5 października br. o godz. 16:30(sala uroczystości miejskiego ratusza) lub 18:00(filia Miejskiego Ośrodka Kultury w Słupcu).

Na spotkaniu otrzymają Państwo szczegółowe informację o systemie Samorządowy Informator SMS.

ZAPRASZAMY!!!

Zmieniony: Czwartek, 30 Wrzesień 2010 08:02