NAUCZYCIELE W RATUSZU PDF Drukuj Email
Wtorek, 19 Październik 2010 11:18

Tradycją podczas Dnia Edukacji Narodowej, jest wizyta dyrektórów szkół u burmistrza miasta. Także podczas minionego "dnia nauczyciela", szacowne grono pedagogiczne przyjęło zaproszenie do ratusza.

Burmistrz Nowej Rudy Tomasz Kilński oraz Przewodniczący Rady Miasta Andrzej Behan, pełniąc funkcję gospodarzy; złożyli obecnym dyrektorom, wyróżnionym nauczycielom a także za ich pośrednictwem wszystkim pracownikom szkół, najserdeczniejsze życzenia, w dniu ich święta. Szacunek, wdzięczność, pełne zaangażowanie i zaufanie społeczeństwa do osób mających bezpośredni wpływ na rozwój młodego człowieka, stanowiły główne słowa podziękowań. Wszystkim nauczycielom życzymy wiele pasji i niesłabnącej satysfakcji z wykonywanej pracy. Dziękujemy!

Zmieniony: Wtorek, 19 Październik 2010 11:25