PRACE NA "DZIKU" PDF Drukuj Email
Wtorek, 19 Październik 2010 13:28

W piątek 15 października, w obecności burmistrza Nowej Rudy Tomasza Kilińskiego, radnych miejskich oraz naczelnika Wydziału Infrastruktury i Inwestycji Urzędu Miasta Romana Kaczmarka, nastąpiło przekazanie placu budowy w korycie potoku Dzik przez Rejonowy Zarząd gospodarki Wodnej.

Zakres prac w pierwszej kolejności obejmie, odbudowę murów oprowych, które uległy zniszeczeniu w wyniku lipcowych podtopień. W celu zwiększenia drążności potoku, koryto zostanie odmulone i pogłębione. Prace rozpoczną się w tym miesiącu i będą kontynuowane w 2011 roku. Remont koryta odbędzie się wzdłuż ulic E. Kwaitkowskiego i Radkowskiej.

Zmieniony: Wtorek, 19 Październik 2010 13:32