WYJĄTKOWY JUBILEUSZ PDF Drukuj Email
Środa, 03 Październik 2012 11:08

W miniony wtorek (25.09); Pani Marcela Salska z Nowej Rudy obchodziła setne urodziny. Z tej okazji solenizantkę odwiedził burmistrz Tomasz Kiliński wraz z naczlenikiem Wydziału Spraw Obywatelskich - Barbarą Postrach. Obecnie stulatka przebywa u rodziny w Otmuchowie, gdzie odbyła się ta wyjątkowa uroczystość. Włodarz miasta wręczając symboliczną wiązankę kwiatów, życzył kolejnych lat zdrowia w otoczeniu najbliższych. Poza życzeniami z rodzinnego miasta, solenizantka otrzymała listy od Poseł Moniki Wielichowskiej, Wojewody Dolnośląskiego - Aleksandra M. Skorupy oraz Prezesa Rady Ministrów RP - Donalda Tuska. Jak przekonuje rodzina Pani Marceli; seniorka z rocznika w którym m.in zatonął transatlantyk RMS Titanic; czuje się dobrze, pogodnie rozpoczynając drugie stulecie. Wszystkiego dobrego!...