INTEGRACJA GÓRĄ!!! PDF Drukuj Email
Środa, 10 Październik 2012 09:13

Tradycją lat ubiegłych w minioną sobotę w hali sportowej w Słupcu, odbyła się Powiatowa XIV Integracyjna Spartakiada Osób Niepełnosprawnych. W zawodach udział wzięły łącznie 22 drużyny m.in. z Ścinawki Dolnej, Bożkowa, Kłodzka, Mikoszowic, Ludwikowic Kłodzkich, Świdnicy, Ścinawki Średniej, Nowej Rudy oraz Broumova. Podczas uroczystego otwarcia obecni byli: Poseł na Sejm RP Monika Wielichowska, Burmistrz Miasta Nowej Tomasz Kiliński oraz Prezes Centrum Turystyczno – Sportowego Paweł Marciniak.

spar7

Tor przeszkód, rzut piłką lekarską, zabawa hula – hop, gry w kosza i piłkę nożną to jedne z wielu konkurencji, w których wykazać się musięli wszyscy uczestnicy. Nie liczyło się kto wygra- najważniejsza była dobra zabawa i wspólna integracja, a tego nie zabrakło podczas sobotniej spartakiady.

spar1

spar5