NOWE TARGOWISKO ...FAKTY PDF Drukuj Email
Wtorek, 16 Październik 2012 09:44

Mając na uwadze wcześniejsze oraz bieżące ustalenia; w przyszłym roku targowisko przeniesione zostanie w okolice os. Nowego. Zgodnie z umową; inwestor który nabył w/w teren pod inwestycję - zobowiązany jest do urządzenia tam targowiska miejskiego. Miejsce do prowadzenia handlu, będzie osobno wydzielone, zadaszone i administrowane przez Gminę Miejską. Do tego czasu handlujący przy ul. Cmentarnej, będą prowadzić działalność na dotychczasowych warunkach. Termin zakończenia prac, przewidziany jest na koniec września 2013 roku.
Forma funkcjonowania nowego targowiska była wielokrotnie konsultowana z kupcami. Podczas tych spotkań dokładnie omawiano plan zagospodarowania przestrzennego dla tego terenu. Wszyscy obecnie handlujący przy ul. Cmentarnej, otrzymają odpowiednie przygotowane do handlu miejsce.