SEZON TURYSTYCZNY...ZAKOŃCZONY PDF Drukuj Email
Wtorek, 23 Październik 2012 12:07

W niedzielę 21 października; Federacja Dolnośląska Przewodników, oficjalnie zakończyła sezon turystyczny. Z tej okazji przedstawiciele Kół i Klubów zrzeszonych w "federacji", odwiedzili Nową Rudę. Po wizycie w Muzeum Josepha Wittiga, goście zawitali do noworudzkiego ratusza. Obecny na spotkaniu burmistrz Tomasz Kiliński wraz z poseł Moniką Wielichowską, pogratulowali udanego sezonu , zapraszając do wspólnego promowania regionu.

DSCF4464

Ważnym wydarzeniem niedzielnego spotkania, było nadanie p. Andrzejowi Behanowi Odznaki "Zasłużony Przewodnik PTTK". Wyróżnienie to przyznaje się, za co najmniej 20 -letnią aktywną działalność na rzecz przewodnictwa oraz osiągnięcia w propagowaniu rozwoju turystyki. Ostatnim punktem zaplanowanym w ramach obchodów zakończenia sezonu, było zwiedzanie Muzeum Górnictwa w Drogosławiu.

DSCF4471

Zmieniony: Wtorek, 23 Październik 2012 13:01