ŚWIĘTO W "TRÓJCE" PDF Drukuj Email
Wtorek, 13 Listopad 2012 10:39

Dziewiątego października w Szkole Podstawowej Nr 3; odbyła sie uroczystość pasowania, połączona ze Swiętem Szkoły. W tym ważnym, nie tylko dla "pierwszaków" dniu; udział wziął Burmistrz Tomasz Kilinski, reprezentująca poseł Monikę Wielichowską- radna Powiatu Kłodzkiego Małgorzata Jędrzejewska - Skrzypczyk oraz Leszek Wojcik - Naczelnik Wydziału Infrastruktury Społecznej w Urzędzie Miejskim.
W tym roku 22 pierwszaków złożyło ślubowanie, po którym dyrektor szkoły Mariola Szymańska- oficjalnie pasowała najmłodszych, przyjmując ich do uczniowskiego grona. Spotkanie bylo także okazją do uczczenia Święta Niepodległości oraz nagrodzenia zwycięzców konkursów szkolnych.