Witamy w Nowej Rudzie

Nowa Ruda TVPierwsza Telewizja Internetowa Pogoda w Nowej Rudzie Pogoda w Polsce

     

ZUMBA PARTY!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Czajka   
Wtorek, 22 Styczeń 2013 08:26

Za nami II Noworudzki Maraton Zumby. Połącznie latynoamerykańskich tańców ze sztukami walki oraz fitnesem, to znakomita forma wysiłku dla wszystkich. W sobotę 19 stycznia, prawie 100 osób( 2 mężczyźni); jednocześnie, ruszało się w rytmach salsy, hip-hopu oraz mambo. Pięciu instruktorów przez 3 godziny prowadziło zajęcia, dopingując uczestników do wzmożonego wysiłku. Inicjatorem wydarzenia, była instruktorka zumby prowadząca zajęcia na terenie Nowej Rudy - p. Agata Hryciuk.

DSC 4981

Pierwszy maraton odbył się w filli Miejskiego Ośrodka Kultury(GDK). Z uwagi na warunki lokalowe, wzięło w nim udział ok. 35 osób. W napływie dużego zainteresowania zumbą, zorganizowaliśmy drugą edycję tego wydarzenia. Jest to forma sprawdzenia się, gdyż często po godzinie zajęć, ćwiczącym wydaje się ża mają dość. Maraton to taki trening interwałowy tzn. wykonywane są dwa utwory, przerwa na łyk wody i dalej ćwiczymy. Taka jest idea Zumby - tłumaczy A. Hryciuk.

Zaproszeni instruktorzy: Anna Potocka, Artur Mizgała, Michał Wizowski i Maciek Jopek; zaproponowali swoje układy a także wytypowali najbardziej aktywnych "zumbowiczów". Patornat nad wydarzeniem objął burmistrz Tomasz Kiliński, który osobiście wręczył puchar. W tym roku puchar włodarza trafił do p. Joli Grabarczyk. Zwyciężczyni oraz wszystkim uczestnikom - GRATULUJEMY!!!!

Maraton Zumby - video

 

DSC 4976

DSC 4999

DSC 4977

DSC 5007

TimeOut

 

 

 

 

 

 

 

Zmieniony: Wtorek, 22 Styczeń 2013 08:48
 
Copyright 2005 - 2009 UM Nowa Ruda
Optymalizacja dla Firefox, rozdzielczosc 1024 x 768, kolorystyka 32 bity