DWIE "RÓŻE" DLA NOWEJ RUDY PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 04 Luty 2013 10:13

W piątek(25.01) w Polanicy Zdrój; odbyła się uroczysta gala, podczas której wręczono "Róże Kłodzkie". Nagroda Starosty przyznawana jest w 8 kategoriach: Osobowość Powiatu, Gmina Roku, Inwestycja Roku, Produkt Turystyczny, Pracodawca Roku, Animator Kultury, Animator Sportu oraz Wolontariusz. Miło nam poinformować, iż Gmina Miejska Nowa otrzymała "Różę" w kategorii - Inwestycja Roku.!! Modernizacja obiektów sportowych przy Kłodzkiej 16, nie miała sobie równych w tej prestiżowej kategorii. Statuetkę z rąk starosty kłodzkiego Macieja Awiżenia, odebrała obecna w Teatrze Zdrojowym, z-ca burmistrza Marzena Wolińska.
Jako "Osobowość Powiatu", wybrano noworudziankę - p. Karolinę Popiel. Gratulujemy!!!!