Witamy w Nowej Rudzie

Nowa Ruda TVPierwsza Telewizja Internetowa Pogoda w Nowej Rudzie Pogoda w Polsce

     

Ferie zimowe w Słupcu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Czajka   
Wtorek, 12 Luty 2013 13:29

Noworudzkie Stowarzyszenie Pro Publico Bono od kilku lat zaprasza dzieci ze Słupca na zimowe wakacje. Czas wolny od szkolnych lekcji jest bardzo aktywny i bardzo bogaty. Integracyjne  i artystyczne zabawy w domu kultury, gry sportowe w zimowym parku, czy krytym basenie, spacery   wokół  Słupca- błoto nie straszne, wędrówki utartymi szlakami do leśniczówki  w Bożkowie i zdobycie  śnieżnej Góry Wszystkich Świętych.

IMG 0198

W tym roku uczestnicy zimowych ferii razem z p. Teresą Fereżyńską i Anną Michałowską ,młodzieżą z Ekoklubu zaprzyjaźnili się z nietoperzami na warsztatach przyrodniczych w Stacji Edukacji Ekologicznej w Świdnicy. Nie można zapominać ,że panie z biblioteki przypomniały o wspaniałej twórczości Juliana Tuwima. I trzeba było malować wagony lokomotywy, a nawet tworzyć teatr. To wspaniałe, że zawsze najmłodszym towarzyszą młodzi z Ekoklubu, i sprawdzeni wolontariusze Karolina, Andrzej i Krzysztof.

Uczestnikami tegorocznych ferii opiekowała się Dorota Rudzka. Projekt” Ferie zimowe w Słupcu” współfinansowny ze środków Gminy Miejskiej Nowa Ruda , z wpłat 1%.

IMG 0026

IMG 0012

IMG 0035

 

Irena Caryk

 

 

 
Copyright 2005 - 2009 UM Nowa Ruda
Optymalizacja dla Firefox, rozdzielczosc 1024 x 768, kolorystyka 32 bity