Witamy w Nowej Rudzie

Nowa Ruda TVPierwsza Telewizja Internetowa Pogoda w Nowej Rudzie Pogoda w Polsce

     

WYSTAWA FOTOGRAFII PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Czajka   
Środa, 20 Marzec 2013 09:14

"W mgnieniu oka", to I Powiatowy Konkurs Fotograficzny, który odbył się na przełomie września i grudnia ubiegłego roku. Do konkursu stanęło blisko 100 uczestników podzielonych na 4 kategorie wiekowe. Wytycznymi składanych prac była ciągłośc logiczna wybranego zdarzenia, zachowania bądź architektury. Do tej pory zorganizowano 5 pokonkursowych wystaw czasowych, które gościły m.in w Sali Muzealnej Michała Klahra Starszego w Lądku Zdrokju, CETiK`u w Stroniu Śląskim, Muzeum Filumenistycznym w Bystrzycy Kłodzkiej, oraz w CKiR w Radkowie.
W miniony piątek(15.03); także mieszkańcy Nowej Rudy mięli okazję do obejrzenia prac konkursowych. W holu Miejskiego Ośrodka Kultury licznie zjawili się zaproszeni goście, uczestnicy konkursu oraz miłośnicy fotografii. Nie zabrakło także poseł Moniki Wielichowskiej - patrona honorowego tego wydarzenia.
Celem organizatorów konkursu jest wydanie folderu prac konkursowych, a także zorganizowanie dwóch wystaw w Republice Czeskiej i pokazanie kilku prac w TelAvivie.

TimeOut

 
Copyright 2005 - 2009 UM Nowa Ruda
Optymalizacja dla Firefox, rozdzielczosc 1024 x 768, kolorystyka 32 bity