Zbiórka żywności w Nowej Rudzie PDF Drukuj Email
Piątek, 29 Marzec 2013 10:37

Czas przedświąteczny to okres wielkiego społecznego zaangażowania noworudzkich wolontariuszy.W piątek, sobotę i niedzielę 22,23 i 24 marca w Nowej Rudzie członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza przy Gimnazjum nr 2 oraz uczennice z OHP w zaprzyjaźnionych sklepach: Tesco, Intermarche i Eko zbierali żywność. Życzliwi klienci podarowali 335,08 kg produktów tak bardzo potrzebnych na przygotowanie świątecznego stołu na kwotę 2161,26 złotych. Organizatorzy poplanują przygotować 50 paczek dla noworudzkich rodzin.

IMG 0110

Dyrekcjom i właścicielom sklepów dziękujemy za współudział w zorganizowaniu charytatywnej akcji , wolontariuszom za piękne zaangazowanie. Ofiarodawcom wyrażamy wdzięczność za dar współczucia, panu Maciejowi Awiżeniowi Staroście Powiatu Kłodzkiego dziękujemy nie tylko za właczenie się do naszej akcji , ale i za życzliwe, dobre słowa .

Zbiórkę żywności organizowało Noworudzkie Stowarzyszyszenie Pro Publico Bono zgodnie z Decyzją Burmistrza Miasta Nr SO.5311.1.2013.

IMG 0112

IMG 0160