SUKCES NOWORUDZKICH FIRM. PDF Drukuj Email
Wtorek, 14 Maj 2013 09:25

Wyjątkowo szczęśliwa okazała się dla noworudzkich firm, XV jubileuszowa edycja plebiscytu gospodarczego MUFLONY. Podczas uroczystej gali na Zamku Książ, kapituła przyznała II miejsce Agencji Rozwoju Regionalnego AGROREG S.A. w kategorii Najlepsza Usługa Aglomeracji Wałbrzyskiej a także III miejsce dla ZPAS-Net  wśród  Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Zwycięzcami w/w kategorii zostali odpowiednio; Teatr Dramatyczny im. Szaniawskiego w Wałbrzychu oraz  Frankonia Poland Sp. z o. o. Nagrodę w imieniu ARR Agroreg odebrał prezes - Jerzy Dudzik, a obchodzący w tym roku 40-lecie działalności ZPAS, reprezentował dyrektor ds. sprzedaży Dariusz Szott.

muflony-fot-kolowicz

Muflony to prestiżowe wyróżnienie przyznawane, firmom wnoszącym istotny wkład w rozwój regionu oraz pobudzającym lokalną gospodarkę. Organizatorem plebiscytu promującego Dolny Śląsk są "Wiadomości Wałbrzyskie". Poza przedsiębiorcami, samorządowcami i parlamentarzystami, gościem specjalnym uroczystości był prof. Leszek Balcerowicz. O sukcesie noworudzkich firm, zadecydowała kapituła w składzie: Roman Szełemej - Prezydent Wałbrzycha (Przewodniczący Kapituły), Wojciech Murdzek - Prezydent Świdnicy, Jerzy Tutaj - Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego, Marek Piorun - Burmistrz Dzierżoniowa, Grzegorz Górski - Toyota Motor Manufacturing Poland, Barbara Kaśnikowska - Prezes WSSE „Invest-Park" i Jadwiga Korus - Bank Zachodni WBK S.A. Laureatom serdecznie gratulujemy, życząc kolejnych sukcesów!!

muflony fot-kolowicz

fot-kolowicz

Najlepsza Usługa Aglomeracji Wałbrzyskiej:

1. Teatr Dramatyczny im. Szaniawskiego w Wałbrzychu
2. Agencja Rozwoju Regionalnego AGROREG S.A. w Nowej Rudzie
3. Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu

Firma Odpowiedzialnego Biznesu:

1. Centrum Budowlane „SIRBUD"
2. SAGEPO-REFA Sp. z o. o.
3. PAKT SP. z o.o.

Najlepsza Inwestycja Zrealizowana ze Środków RPO WD w Subregionie Wałbrzyskim

1. Specjalistyczny Szpitala im. dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu
2. Urząd Miasta w Jedlinie-Zdroju
3. Bielawska Agencja Rozwoju Lokalnego Sp. z o. o.

Najlepszy Produkt

1. Capricorn Sp. z o.
2. Uniwers.com
3. Liw Lewant Fabryka Tworzyw Sztucznych Sp. z o. o.

Najlepsze Małe i Średnie Przedsiębiorstwo

1. Frankonia Poland Sp. z o. o.
2. Zakład Urządzeń Przemysłowych Tadeusz Badura
3. ZPAS-Net Sp. o.o.