ZAWODY PŁYWACKIE PDF Drukuj Email
Środa, 29 Maj 2013 08:26

W miniony piątek(24.05) na basenie AQUA Centrum, odbyły się Otwarte Powiatowe Zawody Pływackie. Do rywalizacji stanęło 400 uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Organizatorami tegorocznych zawodów byli: UM Nowa Ruda, Starostwo Powiatowe w Kłodzku oraz Centrum Turystyczno – Sportowe. Patronat honorowy objął Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego – Radosław Mołoń.

op12

Uroczystego otwarcia dokonała v-ce burmistrz Marzena Wolińska wraz z Prezesem CTS -Pawłem Marciniakiem. Zmagania zainagurowały "zerówki", pokonując dystans 25 metrów stylem dowolnym. Zaraz po nich wystartowali starsi koledzy, rywalizując na dystansie 25-ciu metrów stylem dowolnym i klasycznym.
Puchar "podstawówek" wywalczyła SP 6 z Kłodzka a wśród gimnazjów bezkonkurencyjni okazali się gospodarze z Gimnazjum Nr 2 w Słupcu. Wszystkim uczestnikom gratulujemy, jednocześnie dziękując koordynatorom - Renacie Pajdzik oraz Agnieszce Rozlach – Pomorskiej, za pomoc w organizacji zawodów.

op3

op10