Witamy w Nowej Rudzie

Nowa Ruda TVPierwsza Telewizja Internetowa Pogoda w Nowej Rudzie Pogoda w Polsce

     

MARATON KULTURY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Czajka   
Wtorek, 04 Czerwiec 2013 10:47

Swoisty maraton wydarzeń kulturalnych, zaproponował najmłodszym Miejski Ośrodek Kultury w Nowej Rudzie. Z uwagi na niesprzyjającą aurę, wszystkie wydarzenia odbyły się w sali widowiskowej MOK-u.
W poniedziałek(27.05) dzieci i młodzież uczciły swoimi występami Dzień Mamy. Poza wychowankami z "Plastusia" , na scenie zaprezentowały się sekcje: ZPiT „Nowa Ruda” „Wesołe nutki”, „Szalone szesnastki” a także grupy taneczne.

piosenka2

Wtorek upłynął pod hasłem teatru oraz misia o bardzo małym rozumku. „Małe Co Nieco”- pod patronatem Kubusia Puchatka-czyli przegląd teatrzyków szkolnych, jak co roku przyciągnął licznie młodych aktorów. W tym roku scena MOK gościła: Zespół Szkół Nr 1 w Jugowie, Zespół Szkół Specjalnych w Nowej Rudzie, Szkołę Podstawową Nr 3 oraz Przedszkole Miejskie Nr 1.

Zwieńczeniem trzech dni zabawy, był „Przegląd piosenki klas 1-3”. Kolorowe stroje, rozśpiewana nie tylko scena, ale cała sala to jak co roku dewiza tej małej aczkolwiek nie mniej ważnej od innych imprezy. W przeglądzie udział wzięli uczniowie noworudzkich podstawówek(SP2 i SP7) oraz Zespołu Szkół Specjalnych w Nowej Rudzie.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy za rok.

piosenka 1

dzien mamy2

piosenka

MOK

 

Zmieniony: Wtorek, 04 Czerwiec 2013 10:52
 
Copyright 2005 - 2009 UM Nowa Ruda
Optymalizacja dla Firefox, rozdzielczosc 1024 x 768, kolorystyka 32 bity