PIKNIK RODZINNY Z PATRONEM W TLE. PDF Drukuj Email
Wtorek, 11 Czerwiec 2013 06:52

Rodzinne spotkania z Patronem Szkoły, to cykliczna impreza organizowana przez Gimnazjum Nr 2 im. Marii Curie-Skłodowskiej. Tradycyjnie z końcem zbliżającego się roku szkolnego, dyrekcja zaprosiła uczniów, rodziców a także osoby i instytucje czynnie wspierające szkołę, do wspólnego świętowania. Uroczystosci zainagurowała dyrektor placówki Mariola Sójka, dziękujac wszystkim za tak liczne przybycie. Wśród zaproszonych gości, nie zabrakło burmistrza Tomasza Kilińskiego. Gimnazjaliści przygotowali bogaty program artystyczny, począwszy od teatru ulicznego, popisów wokalnych, czy tańca.

DSC 6245

Jednym z punktów sobotnich uroczystości, był mecz piłki nożnej pomiędzy Urzędem Miasta a rodzicami gimnazjalistów. Po zaciętym pojedynku rozegranym na przyszkolnym "Orliku", urzędnicy zwyciężyli stosunkiem bramek 6:7. Pomimo kapryśnej pogody, zabawa trwała do późnych godzin popołudniowych.

DSC 6243

DSC 6247