Witamy w Nowej Rudzie

Nowa Ruda TVPierwsza Telewizja Internetowa Pogoda w Nowej Rudzie Pogoda w Polsce

     

PÓŁ WIEKU RAZEM... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Czajka   
Wtorek, 18 Czerwiec 2013 07:37

W środę (12.06), osiem par obchodziło 50 rocznicę zawarcia małżeństwa. Państwo; Kazimiera i Eugeniusz Pelc, Felicja i Mieczysław Chwalińscy, Marianna i Gustaw Szafran, Zofia i Stanisław Wałęsa, Eugenia i Artur Zajchowscy, Józefa i Antoni Kłos świętowali ten szczególny dzień w towarzystwie władz miasta. Szanownych jubilatów podjął burmistrz Tomasz Kiliński oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Behan. Ponadto "diamentowe gody" (60 lat małżeństwa), obchodzili obecni w ratuszu Państwo Stanisława i Roman Umińscy. Z przyczyn osobistych, w uroczystości nie wzięli udziału Państwo Teresa i Stanisław Lewandowscy oraz Zofia i Jan Morasiewicz 

DSC 6325

Zanim wręczono okolicznościowe medale, przekazano gratulacje oraz dowody uznania; gospodarze skierowali kilka słów do jubilatów. W wystąpieniu nie zabrakło podziękowań za bycie przykładem dla następnych pokoleń i wieloletnie współtworzenie wspólnoty społeczności lokalnej.

Wyjątkową okoliczność, uświetnił tort oraz symboliczna lampka szampana. W części artystycznej zaprezentowały się dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 7 oraz para reprezentacyjna Zespołu Piesni i Tańca "Nowa Ruda". Wszystkim jubulatom serdecznie gratulujemy, życząc kolejnych lat w zdrowiu.

DSC 6331

DSC 6352

CSC 6346

TimeOut

Zmieniony: Wtorek, 18 Czerwiec 2013 07:44
 
Copyright 2005 - 2009 UM Nowa Ruda
Optymalizacja dla Firefox, rozdzielczosc 1024 x 768, kolorystyka 32 bity