Władze PDF Drukuj Email
Niedziela, 25 Czerwiec 2006 00:23

BURMISTRZ

Tomasz KILIŃSKI

Rocznik 1971. Od urodzenia mieszka w Nowej Rudzie. Absolwent Szkoły Podstawowej nr 2 i noworudzkiego Technikum Górniczego. W 1996 roku ukończył studia w Akademii Ekonomicznej na kierunku ekonomika i organizacja przedsiębiorstw przemysłowych. Po studiach podjął pracę w ZPAS SA w Przygórzu na stanowisku specjalisty ds. ekonomicznych, a następnie kierownika wydziału montażu opraw oświetleniowych THORN. W 1999 roku na zlecenie koncernu Thorn Lighting Group organizował i uruchamiał w Polsce spółkę produkcyjną Thorn Lighting ZPAS Manufacturing Poland, której finansami zarządzał jako prokurent i zastępca dyrektora. 10 listopada 2002 roku w bezpośrednich wyborach został wybrany na Burmistrza Miasta Nowa Ruda. 26 listopada 2006 roku wybrany na drugą kadencję. W wyniku wyborów samorządowych przeprowadzonych w dniu 20.11.2010 r. , Tomasz Kiliński ponownie piastuje stanowisko burmistrza Nowej Rudy.

Ratusz - Rynek 1, II p., pok. 13, tel. 74 872 0315, fax 74 872 22 68

Podpisanie Memorandum w Nachodzie

Otwarcie pracowni multimedialnej w Szkole Podstawowej nr 2

Obchody Dnia Górnika

Spotkanie wigilijne w Ośrodku Lokalnej Aktywności

Rajd starych samochodów

Mikołajkowe Zawody Pływackie

Objazd wyremontowanych dróg - z radnym M. Prokopczakiem

Spotkanie opłatkowe kombatantów

ZASTĘPCA BURMISTRZA

Marzena WOLIŃSKA

Rocznik 1970. Pochodzi ze Ścinawy. Absolwentka liceum ogólnokształcącego w Lubinie i wydziału prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Do Nowej Rudy przyjechała w 1993 roku jeszcze jako studentka. W 1996 roku po ukończeniu studiów podjęła pracę w noworudzkim Urzędzie Miasta na stanowisku referenta prawnego. W latach 1998 – 2003 była inspektorem ds. regulacji stanów prawnych nieruchomości w Urzędzie Miejskim w Kłodzku oraz radcą ds. prawnych w Państwowej Inspekcji Pracy w Kłodzku. W 2003 roku powróciła do Nowej Rudy obejmując stanowisko naczelnika Wydziału Mienia Komunalnego w Urzędzie Miasta. Z dniem 1 stycznia 2005 roku powołana na stanowisko Zastępcy Burmistrza Miasta Nowa Ruda.

Rynek 11, II p., pok. 203,
tel. 74 872 0315, fax 74 872 22 68

Wizyta w Castrop-Rauxel

Spotkanie w LO

Powiatowe Mistrzostwa w Pływaniu

Obchody Dnia Górnika

Spotkanie opłatkowe w Ośrodku Lokalnej Aktywności

Zimowe Mistrzostwa Polski w Pływaniu

RADA MIEJSKA

PRZEWODNICZĄCY

Andrzej BEHAN

Rocznik 1964. Noworudzianin od urodzenia. Tu ukończył szkołę podstawową i średnią. Absolwent studiów historycznych oraz studiów podyplomowych z zakresu turystyki. Pracuje jako nauczyciel historii w noworudzkim LO. Autor przewodnika po Nowej Rudzie oraz wielu artykułów historycznych dotyczących dziejów naszego miasta. Przewodnik sudecki i terenowy po Dolnym Śląsku, pilot wycieczek. Radny I kadencji. W dniu 27 listopada 2006 roku podczas I sesji rady obecnej kadencji wybrany na jej przewodniczącego. W wyniku głosowania radnych VI kadencji, Andrzej Behan ponownie wybrany został na stanowisko Przewodniczącego.
Spotkanie z mieszkańcami

Piotr WRÓBEL

Henryk ZIMOCH

Dane kontaktowe:
Biuro Obsługi Samorządu - Ratusz, Rynek 1, II p., pok. 15, tel. 74 872 0316, fax 74 872 22 68

Zmieniony: Czwartek, 07 Luty 2013 08:26