Koncert Charytatywny PDF Drukuj Email
Wtorek, 01 Grudzień 2009 14:15

Zapraszamy na wyjątkowy charytatywny koncert na rzecz

Dzieci z Domów Dziecka, który odbędzie się 18 grudnia 2009 r. o godzinie 17.00 w Teatrze Zdrojowym im. Mieczysławy Ćwiklińskiej w Polanicy Zdroju przy ul. Parkowej 2.Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Minister Zdrowia Jakub Szulc i Monika Wielichowska Poseł na Sejm RP.

Będzie to wydarzenie wyjątkowe! Zarząd Powiatu Kłodzkiego w składzie: starosta kłodzki Krzysztof Baldy, wicestarosta Marek Bogdał, etatowy członek zarządu Maciej Awiżeń – zaśpiewają i zagrają najbardziej znane i lubiane kolędy oraz pastorałki. Będzie, to wspólne kolędowanie z dziećmi, ale przede wszystkim dla dzieci z Domów Dziecka. Koncert uświetni występ Kameralnego Nauczycielskiego Chóru z Bystrzycy Kłodzkiej „Chór z Gór”. Zaproszenie kierujemy do wszystkich firm, instytucji, polityków, mediów oraz mieszkańców naszego powiatu. Liczymy, że i Państwo wezmą udział w tym przedsięwzięciu. Chcemy, by wspólne kolędowanie i dzielenie się opłatkiem wprowadziło Nas w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. A z małymi mieszkańcami Domów Dziecka pragniemy w ten sposób podzielić się odrobiną ciepła i radości. Przy tej okazji zwracamy się do Państwa z prośbą o wzięcie udziału również w kweście organizowanej podczas koncertu. Dziesięciu najhojniejszych ofiarodawców będzie miało wówczas możliwość przekazania na scenie symbolicznego czeku na rzecz dzieci. Wtedy też będą Państwo mogli kupić m.in.: kartki bożonarodzeniowe, ozdoby choinkowe wykonane przez dzieci. Dochód z całej zbiórki będzie przekazany dzieciom.

Naszą inicjatywę w formie pieniężnej lub rzeczowej mogą Państwo wspierać już teraz!

Wpłaty przyjmujemy na konto nr 96 1090 2327 0000 0001 0426 7556

z dopiskiem „Koncert charytatywny dla dzieci z domów dziecka”

Na wszelkie darowizny czekamy do 15 stycznia 2010 r., potem zostaną one przekazane na zorganizowanie dzieciom z Domów Dziecka w: Domaszkowie, Kłodzku, Nowej Rudzie pełnego wrażeń wyjazdu podczas ferii zimowych.

Sprawmy wspólnie, aby ten kolędowy wieczór przyniósł uśmiech na twarzach najmłodszych!

Organizator: Starostwo Powiatowe w Kłodzku

Zmieniony: Piątek, 04 Grudzień 2009 14:37